Automatizácia
priemyselných procesov

Od jednotlivých zariadení
až po ucelené výrobné zariadenia

Novinky

Náhradné diely pre Siemens SIMATIC S5 a S7

Naša spoločnosť ponúka viac ako 20 000 náhradných dielov k automatizačným systémom Siemens SIMATIC S5 aj S7. Skladom sú k dispozícii diely s až 30 ročným životným cyklom.

  • Procesory
  • DI/DO,AI/A0 signálne karty
  • Operátorské panely HMI
  • Komunikačné karty
  • Napájacie zdroje
  • Meniče Siemens

Ponúkame nové komponenty, ďalej opravované priamo firmou Siemens s 12 mesačnou zárukou, diely použité ale odskúšané v kompletnej zostave PLC, overená funkčnosť dielu v systéme.

Digitálny Mikroskop MAN 1001

Užitočná pomôcka pre priemysel na kontrolu štruktúr materiálu, diagnostikovanie plošných spojov, správne osadenie súčiastky, kontrola nastavenia polygrafických strojov atď. Prístroj má malé rozmery a hmotnosť, čoho dôsledkom je ľahká manipulácia s ním.

Maticový displej pre priemysel

Displej je určený na zobrazenie textu v priemysle, ako napríklad procesných hlásení, veličín, technologických údajov a iných textových hlásení. Je možné zobrazenie grafických symbolov. Zobrazovanú správu je možné rotovať. Pre zvýraznenie rôznych stavov je možné aktivovať blikanie.

Nový rad frekvenčných meničov ACS 350

Novší rad frekvenčných meničov pre výkonový rozsah 0,37kW - 18 kW, od predošlého typu ACS 550 sa odlišuje vylepšenými zmenami v kontrole a možnosti sekvenčného programovania, ma asistenčný ovládací panel s intuitívnym riadením. Montáž môže byť na stenu alebo na lištu DIN. Cenovo výhodný rad pre pohon menších motorov.

Digitálny Mikroskop MAN 1000

Rad mikroskopov obohatený o nové funkcie filtrov ako: čierno biely 3D filter, farebný 3D filter, obrátený tón filtra a veľa ďalších, ktoré umožnia lepšie zvýraznenie skúmaného objektu. Rozmery prístroja sú 112mm x 33mm. Vysoká kvalita snímania
a zaznamenávania požadovaných objektov.

Zobrazovací displej pre priemysel

Zariadenie je určené na zobrazenie rôznych číselných hodnôt v priemysle, ako napríklad teploty, času, rýchlosti a iných veličín. Komunikácia s displejom je možná  synchrónnou komunikáciou, použitím dvoch digitálnych výstupov z nadriadeného systému. K riadiacim systémom ABB AC 31, AC 500 a aj iných napr. SIMATIC S7 300, S7 400, dodávame komunikač

Dbajte na kvalitu elektrickej energie

Kvalita elektrickej energie zaujíma aj spoločnosť ELT servis s.r.o, a práve preto sa začala hlbšie zaoberať týmto problémom a úspešne ho začala riešiť. S kvalitou je úzko spojená aj cena za chyby kvality, preto sme pre Vás pripravili prospekt, kde sa môžete na vlastné oči presvedčiť koľko platíte za chybnú kvalitu elektrickej energie.

Stiahnite si prospekt